R e k l a m a

Wieluń: Mieszkańcy nie muszą kupować nowych zniczy, mogą wykorzystać stare

R e k l a m a

Na wieluńskim cmentarzu komunalnym od kilku lat stoi regał, w którym można zostawić używane znicze do ponownego wykorzystania po zakupie nowych wkładów. To proekologiczne rozwiązanie pozwala zmniejszyć ilość generowanych odpadów i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Wieluńska inicjatywa pozwala na ponowne wykorzystanie zniczy, które po użyciu mogą być jeszcze w dobrym stanie i przysłużyć się innym. Dzięki temu unikamy nadmiernego wytwarzania odpadów i tym obciążania naszego środowiska. To proste rozwiązanie, które może znacząco wpłynąć na redukcję odpadów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do korzystania z regału, który można znaleźć na wieluńskim cmentarzu komunalnym, zachęca Urząd Miejski w Wieluniu oraz Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu. Warto dodać, że idea wykorzystywania używanych zniczy nie jest unikalna dla Wielunia. Podobne inicjatywy rozwijają się również w innych miejscach w Polsce i na świecie, co pozwala odwiedzającym cmentarze zaoszczędzić pieniądze oraz przyczynić się do redukcji generowanych śmieci.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx