R e k l a m a

Kobieta i mężczyzna ukradli z Dino zabawki za prawie 950 zł. Rozpoznajesz ich?

R e k l a m a

Policjanci poszukują sprawców kradzieży zabawek z marketu Dino w Szczytach w gminie Działoszyn. Kobieta i mężczyzna ukradli towar o łącznej wartości prawie 950 złotych. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży zabawek doszło 15 lutego 2023 roku w markecie Dino w miejscowości Szczyty. Zawiadomienie wpłynęło do policji później, gdyż dopiero po pewnym czasie personel zorientował się w brakach towaru i przejrzał zapis monitoringu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jak wynika z ustaleń, dwóch wspólnie działających nieuczciwych klientów ukradło zabawki o wartości prawie 950 złotych w ten sposób, że mężczyzna wkładał zabawki do plecaka kobiety, a następnie wyszli za sklepu, nie płacąc za nie. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanych osób są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pajęcznie pod numerem telefonu 47 845 72 11, Komisariatem Policji w Działoszynie (numer telefonu 47 845 74 10) lub z najbliższą jednostką Policji. – Osobom kontaktującym się w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość – podkreśla Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx