R e k l a m a

Kobieta i mężczyzna zatrzymani w Skomlinie. Mieli przy sobie środki odurzające

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mieli przy sobie środki odurzające i psychotropowe. Oboje wpadli w ręce stróżów prawa w Skomlinie, gdzie siedzieli w zaparkowanym samochodzie.

Wieluńscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem narkotykowego procederu, sprawdzają wszystkie informacje o osobach mogących posiadać środki odurzające. Tym razem trop doprowadził ich do dwójki mieszkańców województwa opolskiego. 4 listopada 2023 roku w godzinach wieczornych funkcjonariusze skontrolowali opla corsę, zaparkowanego przy ulicy Targowej w Skomlinie. W samochodzie siedzieli kobieta i mężczyzna.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Z posiadanych informacji wynikało, że osoby te mogą posiadać narkotyki. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania przy 20-latku mundurowi zabezpieczyli 3 woreczki foliowe z białym proszkiem, kryształem i suszem roślinnym. Z kolei 38-latka miała przy sobie woreczki z kryształem, suszem roślinnym oraz 2 tabletki ekstazy. Wstępne badania narkotesterami potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz mefedron – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Oboje zostali zatrzymani i spędzili noc w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx