R e k l a m a

Stacja Kopernik w Częstochowie. Nowy budynek w samym sercu miasta pnie się w górę

R e k l a m a

Częstochowa, znana ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego, w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Jedną z najciekawszych nowych inwestycji w tym mieście jest Stacja Kopernik – nowoczesny budynek mieszkalny, który rośnie w samym sercu miasta. Choć obiekt wciąż jest w trakcie budowy, większość mieszkań już znalazła swoich nabywców. W sprzedaży zostały ostatnie lokale.

Obiekt o docelowej wysokości czterech pięter powstaje od kilku miesięcy przy ulicy Kopernika 1 w samym centrum Częstochowy. Prace cały czas postępują, a pod koniec października 2023 roku budowlańcy wykonali strop nad pierwszym piętrem. Obiekt o nazwie „Stacja Kopernik” zaoferuje nowoczesne mieszkania i lokale usługowe, podziemny parking, windę oraz atrakcyjne otoczenie dla mieszkańców.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mieszkania w Stacji Kopernik cieszą się ogromnym zainteresowaniem

Jak zapewnia deweloper – firma Trust Investment – przyjazne otoczenie i przemyślane rozwiązania mają sprawić, że życie w Stacji Kopernik będzie komfortowe i wygodne. Z podziemnym garażem oferującym 73 miejsca postojowe, windą ułatwiającą dostęp do wszystkich kondygnacji, a także mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 25 do 67 mkw, będzie to miejsce, które ma sprostać najwyższym oczekiwaniom mieszkańców.

Spośród 64 mieszkań, które znajdą się w budynku, zdecydowana większość już znalazła swoich nabywców. Jak dowiedzieliśmy się w firmie Trust Investment, na dzień 6 listopada 2023 roku pozostało jedynie 6 mieszkań dostępnych do sprzedaży. Tak duże zainteresowanie zakupem lokali potwierdza, że Stacja Kopernik jest udaną inwestycją, która bardzo dobrze przyjęła się na częstochowskim rynku nieruchomości. – Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze nad zakupem mieszkania w tej inwestycji, to ma ostatnią okazję – podkreśla deweloper.

Komfort, wygoda oraz świetna lokalizacja

A co zaoferuje „Stacja Kopernik”? Deweloper twierdzi, że obiekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Trójszybowe okna, sięgające od podłogi do sufitu, zapewnią naturalne oświetlenie i sprawią, że mieszkania będą jasne i przestronne. Balkony i tarasy, skierowane na południe i zachód, pozwolą cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Stacja Kopernik ma być też miejscem stwarzającym warunki do relaksu i wypoczynku.

Nie można też zapominać o jednym z najważniejszych atutów budynku, czyli jego lokalizacji. Usytuowanie obiektu w samym centrum Częstochowy, nieopodal dworca kolejowego, umożliwi łatwy dostęp do sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli oraz instytucji kulturalnych. Bliskość alei NMP, Jasnej Góry oraz bulwarów Warty sprawi, że będzie to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bliskość do wszystkich udogodnień.

Deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku

Projekt „Stacja Kopernik” jest inicjatywą dewelopera Trust Investment, działającego na polskim rynku nieruchomości od wielu lat. Firma stawia sobie za cel podnoszenie standardu życia w różnych miastach. Trust Investment specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów, począwszy od zakupu gruntu, przez budowę, komercjalizację, aż do przekazania kluczy właścicielowi lub najemcy. Poza inwestycją w Częstochowie, deweloper buduje obecnie obiekty w Kielcach, Radomiu i Gliwicach, a w planach jest też projekt w Katowicach.

Więcej informacji o „Stacji Kopernik” znajdziecie na stronie internetowej https://trustinvestment.pl/mieszkania/czestochowa/stacja-kopernik/.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx