R e k l a m a

Pijana uderzyła w betonowy płot. Policjant po służbie zareagował

R e k l a m a

53-letnia pijana kobieta kierująca oplem uderzyła w betonowy płot, po czym nadal chciała kontynuować jazdę. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bugaj Lipnicki w gminie Siemkowice. Dalszą jazdę kobiecie uniemożliwił świadek – policjant z bełchatowskiej komendy.

W środę, 8 listopada 2023 roku, kwadrans przed dwudziestą pajęczańscy mundurowi dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bugaj Lipnicki. Na miejsce natychmiast skierowano patrol ruchu drogowego, który zastał rozbitego opla na betonowych przęsłach ogrodzenia oraz 53-letnia kierującą, mieszkankę powiatu pajęczańskiego. Po sprawdzeniu trzeźwości kierującej okazało się, że miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, jadąc swoim samochodem, zauważył uszkodzony płot, uszkodzoną corsę i kierującą, która nieudolnie próbowała wyjechać z pobocza. Mężczyzna niezwłocznie uniemożliwił jej jazdę i natychmiast powiadomił stróżów prawa. To dzięki jego postawie nie doszło do kolejnej tragedii na drodze, a nietrzeźwa kierująca odpowie przed sądem. Świadek zdarzenia jest policjantem w bełchatowskiej komendzie, a do tej sytuacji doszło w jego wolnym czasie.

– Policjanci zatrzymali już kobiecie prawo jazdy. Odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3, sądowym zakazem prowadzenia pojazdów oraz wysoką grzywną – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx