R e k l a m a

Autor powieści kryminalnych Igor Brejdygant gościł w wieluńskiej bibliotece

R e k l a m a

W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu gościł autor powieści kryminalnych, Igor Brejdygant. Było to spotkanie z wyjątkowym twórcą, który nie tylko fascynuje czytelników swoimi książkami, ale także tworzy scenariusze do filmów i seriali.

Podczas rozmowy gościa z prowadzącą spotkanie Iwoną Podeszwą uczestnicy dowiedzieli się, jaki wpływ na wybór drogi zawodowej pisarza miały tradycja i atmosfera domu rodzinnego. Igor Brejdygant jest synem znanego aktora Stanisława Brejdyganta i primadonny Opery Warszawskiej, Neli Obarskiej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W pierwszej części spotkania autor odpowiadał na pytania dotyczące scenariuszy do popularnych seriali, takich jak „Rysa”, „Paradoks”, „Bell Epoque”, „Szadź” czy „Układ”. Omówione zostały także wątki związane z obsadą aktorską i opinie autora na temat efektu końcowego jego pracy jako scenarzysty. Kluczowe tematy literackiego spotkania obejmowały debiut literacki pisarza, rolę kobiet jako głównych bohaterek w powieściach kryminalnych oraz ulubione książki i autorzy.

Licznie zgromadzeni uczestnicy spotkania mieli okazję zadawania pytań, co sprawiło, że spotkanie było interaktywne i pełne ciekawych momentów. Po oficjalnej części każdy mógł porozmawiać z autorem, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf.

Organizatorem spotkania był Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu. Wydarzenie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx