R e k l a m a

Wieluń: Za nami piknik sportowo-rekreacyjny „Stawiamy na rodzinę” [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Niedzielne popołudnie 19 listopada 2023 roku stało się w Wieluniu dniem niezapomnianej zabawy, aktywności oraz edukacji podczas rodzinnego pikniku sportowo – rekreacyjnego. Hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu stała się areną rodzinnej integracji oraz edukacyjnych doświadczeń.

Wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli różnych grup wiekowych, rozpoczęło się w niedzielę o godzinie 14:00 i potrwało aż do 20:00. Od samego początku uczestnicy zostali zaangażowani w bogaty wachlarz atrakcji, przygotowanych przez organizatorów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W programie znalazły się m.in. konkursy, występy wokalne i taneczne dzieci i młodzieży, a także kurs pierwszej pomocy. Dla najmłodszych nie zabrakło dmuchanych zamków ze zjeżdżalnią oraz gier i zabaw sportowych. Wszyscy mogli delektować się kawą i herbatą, popcornem, watą cukrową, a także przeróżnymi ciastami i wypiekami.

– Powiem szczerze, pierwszy raz jestem na takim pikniku rekreacyjno-sportowym, który odbywa się w hali. Jest radośnie, jest głośno i tego chyba będę życzył wszystkim uczestnikom dzisiejszego wydarzenia, żeby tak pięknie spędzać to niedzielne popołudnie – mówił podczas pikniku Sławomir Piętakiewicz, wicedyrektor departamentu sportu i edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Organizatorem wydarzenia był Związek Parafialnych Klubów Sportowych Województwa Łódzkiego, a partnerem – Fundacja LOTTO. Zobaczcie poniżej kilka naszych zdjęć oraz krótki film z wydarzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx