R e k l a m a

„Czyste powietrze”. W Wieluniu wypłacono już ponad 5 mln złotych dotacji

R e k l a m a

W Wieluniu działa gminny punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste powietrze”. W gminie Wieluń przeprocesowano już 334 przedsięwzięcia i wypłacono dotacje na ponad 5 milionów złotych.

W procesie składania wniosków o dofinansowanie mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Miejskiego w Wieluniu, a to wszystko w ramach porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Pracownicy wieluńskiego magistratu udzielają osobom zainteresowanym informacji o programie, a także wspierają ich w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie. Wsparcie dotyczy też rozliczenia przyznanego dofinansowania oraz kompletowania wymaganych załączników.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje Urząd Miejski w Wieluniu, od początku trwania programu „Czyste powietrze” do 30 września 2023 roku złożono już 770 wniosków o dofinansowanie. Zawarto 619 umów, a 334 przedsięwzięcia zostały już zrealizowane. Kwota wypłaconych dotacji to ponad 5,118 mln złotych.

Punkt konsultacyjno-informacyjny w Wieluniu jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. Punkt mieści się w Urzędzie Miejski w Wieluniu, pl. Kazimierza Wielkiego 1 (ratusz), pok. nr 7. Telefon 43 886 02 17.

Osobom zainteresowanym czystością powietrza przypominamy, że aktualny stan zanieczyszczeń w powietrzu w Wieluniu możecie sprawdzić 24 godziny na dobę w portalu INFO Wieluń w zakładce POGODA.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx