R e k l a m a

Ogromne zainteresowanie promocją nowego przewodnika po Wieluniu. Rekord pobity

R e k l a m a

Nowy przewodnik po Wieluniu autorstwa Magdaleny Kopańskiej ujrzał światło dzienne. Za nami promocja publikacji, którą zorganizowano w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu. Chętnych do udziału w wydarzeniu było tylu, że trzeba było kilka razy dostawiać krzesła.

Rekord frekwencyjny w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu został pobity. Akcja promocja przewodnika zakończona sukcesem – podkreśla Towarzystwo Przyjaciół Wielunia, które jest wydawcą nowej, ponad 40-stronicowej publikacji. – Dziękujemy za obecność i miłe słowa. Najczęściej słyszeliśmy, że to pozycja potrzebna i wyczekiwana – podkreśla TPW.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Czwartkowe spotkanie było też okazją do bardzo inspirującej rozmowy o mieście, bo – jak podkreśla TPW – każdy ma swój Wieluń i swoje ścieżki… A kto jeszcze nie wie, gdzie w Wieluniu jest klamka w kształcie lwa albo w którym roku zawalił się wieluński ratusz, tego zapraszamy do lektury nowej publikacji „Wieluń – przewodnik po mieście”.

– Serdecznie gratulujemy Magdalenie Kopańskiej, prezes Towarzystwa Przyjaciół Wielunia, za niezwykłą pracę i pasję, jaką włożyła w stworzenie przewodnika. Dziękujemy również całemu zarządowi za współorganizację tego wyjątkowego wydarzenia – podkreśla Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu, w której murach zorganizowano promocję książki.

Wydanie przewodnika było współfinansowane ze środków Gminy Wieluń.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx