R e k l a m a

Wypadek na rondzie w Siemkowicach. Kierujący skuterem trafił do szpitala

R e k l a m a

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na rondzie i brak ostrożności – to według policji główne przyczyny groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło na rondzie w Siemkowicach. Samochód dostawczy zderzył się tam ze skuterem.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 listopada 2023 roku, w godzinach porannych na rondzie w Siemkowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów pajęczańskiej drogówki wynika, że 67-letni kierujący dostawczym citroenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu na rondzie 73-letniemu motorowerzyście.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Motorowerzysta w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu pajęczańskiego – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z policji w Pajęcznie.

Stróże prawa przypominają, że zawsze zbliżając się do skrzyżowania należy bezwzględnie zachować szczególną ostrożność. – Nie możemy pozwolić podczas kierowania pojazdem na roztargnienie, brak koncentracji. Każde nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą niesie za sobą poważne konsekwencje – podkreśla Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx