R e k l a m a

Wieluń: Trzy osoby potrącone na ul. Wojska Polskiego. Przyleciał helikopter [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Trzy osoby zostały potrącone w poniedziałkowy wczesny wieczór (27 listopada 2023) na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. W akcję ratowniczą zaangażowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 listopada 2023 roku, na ul. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Młodzieżową w Wieluniu. Służby zostały zaalarmowane o wypadku o godzinie 17:31. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 51-latka kierująca fordem, jadąc w kierunku centrum miasta, potrąciła trzy kobiety przechodzące przez przejście dla pieszych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Dwie z kobiet zostały przewiezione do szpitala przez pogotowie ratunkowe, z kolei do trzeciej poszkodowanej wezwany został na miejsce zdarzenia śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – poinformowała nas przed godziną 19:00 asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Śmigłowiec, po kilkukrotnym kołowaniu nad miastem, wylądował na boisku Zespołu Szkół nr 1. Teren do lądowania zabezpieczali wieluńscy strażacy. Łącznie na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy z JRG Wieluń oraz jeden z OSP Wieluń.

Stróże prawa apelują o ostrożność i rozsądek na drodze. – Przypominamy, że każdy kierowca, dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych, powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na pasach oraz na nie wchodzącemu – podkreśla Katarzyna Grela.

Według nieoficjalnych informacji, potrącone kobiety to nauczycielki z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx