R e k l a m a

19-letnia dziewczyna uprowadzona przez trzech Gruzinów odnalazła się w Wieruszowie

R e k l a m a

Trzech Gruzinów zatrzymała policja w związku ze sprawą uprowadzenia 19-letniej dziewczyny. Młoda kobieta została siłą zabrana przez mężczyzn z mieszkania w Skierniewicach. Policjanci odnaleźli ją 180 kilometrów dalej, w Wieruszowie.

1 grudnia 2023 roku do skierniewickich policjantów zgłosiła się 43-letnia obywatelka Gruzji, która poinformowała, że jej 19-letnia córka została uprowadzona przez trzech Gruzinów. Mundurowi natychmiast zaczęli ustalać tożsamość porywaczy oraz markę pojazdu, którym się poruszali. Nawiązali też kontakt z policjantami z Wieruszowa i Łodzi, a także ze Strażą Graniczną. Ostatecznie mężczyzn zatrzymano w jednym z mieszkań na terenie Wieruszowa. 38-, 37- oraz 33-latek zostali przewiezieni do Skierniewic, gdzie trafili do policyjnego aresztu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Uwolniona przez policjantów 19-latka nie wymagała pomocy medycznej, ale była przerażona. W budynku skierniewickiej komendy policji czekała zrozpaczona matka. Od informacji o uprowadzeniu do chwili odnalezienia 19-latki minęło 5 godzin. To dzięki zaangażowaniu i współdziałaniu mundurowych młoda kobieta cała i zdrowa wróciła do domu – oświadczyła st. sierż. Aneta Placek-Nowak ze skierniewickiej policji.

Po zebraniu materiału dowodowego prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzn. Sąd zdecydował, że trzech Gruzinów spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie. Mężczyźni usłyszeli zarzut pozbawienia wolności 19-letniej kobiety. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,962fanówPolub nas
789obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx