R e k l a m a

Choinka w Wieluniu już rozbłysła. Święty Mikołaj zaprosił do zabawy na pl. Legionów [FILM]

R e k l a m a

Magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia w Wieluniu już oficjalnie rozpoczęty. Wspólne zabawy, taniec, przejażdżki saniami, no i oczywiście zapalenie światełek na choince – tak wyglądała wizyta Świętego Mikołaja na placu Legionów w Wieluniu.

6 grudnia powody do radości miały zarówno dzieci, które otrzymały od sympatycznego brodacza wymarzone prezenty, jak i dorośli, którzy lubią atmosferę Świąt w centrum miasta. Podczas 4-godzinnego spotkania z Mikołajem nie mogło zabraknąć wspólnych tańców, śpiewów i konkursów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Tradycyjnie już podczas wizyty Mikołaja mieszkańcy mogli uczestniczyć we wspólnym zapaleniu światełek na bożonarodzeniowym drzewku. Lampki na miejskiej choince rozbłysły punktualnie o godzinie 16:00. Później Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na wspólne przejażdżki saniami po centrum miasta.

Na placu Legionów pojawiły się też liczne choinki, udekorowane przez dzieci ze szkół z Wielunia i okolic. Nie mogło też zabraknąć ciepłej, zimowej herbaty. Wydarzenie przygotowały wspólnie Urząd Miejski w Wieluniu oraz Wieluński Dom Kultury.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx