R e k l a m a

Nietypowy policyjny patrol w naszym regionie. W składzie był Święty Mikołaj

R e k l a m a

Wieluńscy mundurowi zorganizowali mikołajkowe spotkania z dziećmi ze szkół i przedszkoli powiatu wieluńskiego. Policjantom podczas wizyt towarzyszył gość specjalny – Święty Mikołaj. Dzieci otrzymały słodkie upominki oraz elementy odblaskowe.

6 grudnia 2023 nietypowy policyjny patrol składający się z wieluńskich mundurowych oraz towarzyszącego im Świętego Mikołaja wyjechał na spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu oraz z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Wierzchlesie, gdzie realizowano projekt profilaktyczny „Trzymaj formę z Mikołajem”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wizyta ta była doskonałą okazją do rozmów z dziećmi na temat zdrowego stylu życia wolnego od używek, ale także o bezpieczeństwie podczas poruszania się po drodze, co stanowiło cenną wartość edukacyjną – wyjaśnia mł. asp. Monika Klonowska z wieluńskiej policji.

Święty Mikołaj zadawał dzieciom pytania związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach, a za każdą dobrą odpowiedź najmłodsi otrzymywali słodkie upominki. Akcję wsparło Starostwo Powiatowe w Wieluniu oraz fundacja „Bezpieczna Droga”. Działania sprawiły wiele radości i wywołały uśmiech na dziecięcych twarzach.

Nietypowy policyjny patrol można było spotkać także na drogach powiatu wieluńskiego. Gość specjalny wraz ze stróżami prawa rozmawiał z przechodniami na temat bezpieczeństwa. Wręczając odblaski podkreślano, że „widoczny znaczy bezpieczny”.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx