R e k l a m a

Macie ciekawe pomysły na zajęcia lub warsztaty? 2 miliony złotych czekają

R e k l a m a

2 miliony złotych czekają na organizacje pozarządowe w ramach projektu „Moce nadŁódzkie”. Wystarczy mieć dobry pomysł na jakąś aktywność – na przykład treningi na świeżym powietrzu, zajęcia ekologiczne czy warsztaty kulinarne – i złożyć odpowiedni wniosek. O dotacje mogą ubiegać się m.in. stowarzyszenia i fundacje.

– Samorząd województwa łódzkiego wspiera lokalne społeczności. Zachęcamy do działania i wierzymy, że dzięki dotacjom mieszkańcy naszego regionu rozwiną skrzydła – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W ramach „Mocy nadŁódzkich” dotacje mogą otrzymać m.in. projekty związane z nauką, zdrowiem, aktywnością fizyczną, sztuką i kulturą. To pomysły lokalnej społeczności, które zmierzają do rozwiązania wspólnego problemu lub motywują mieszkańców do aktywności. Projekty mogą być związane też z pomocą rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz niepełnosprawnym. Wnioski można składać do 19 grudnia 2023 r. Maksymalna kwota dotacji to 25 tys. zł.

W tym roku dzięki „Mocom nadŁódzkim” udało się zorganizować m.in. młodzieżowe manewry terenowe w Grabowie w powiecie łaskim, wycieczki kulturalne w Pajęcznie oraz lekcje Monressori w Toporowie w powiecie wieluńskim.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx