R e k l a m a

Spotkanie z przedstawicielką Nadleśnictwa Wieluń w miejskiej bibliotece

R e k l a m a

Maria Poznerowicz z Nadleśnictwa Wieluń była gościem wieluńskiej miejskiej biblioteki w ramach cyklu „W służbie człowiekowi”. Ekspertka opowiedziała dzieciom fascynujące historie o swojej pracy, trosce o lasy oraz dbaniu o przyrodę.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, jak ważne jest dokarmianie ptaków, zwłaszcza w okresie zimowym. Przedstawicielka nadleśnictwa podzieliła się też cennymi wskazówkami dotyczącymi tego, jak możemy pomóc naszym skrzydlatym przyjaciołom. Gość biblioteki przypomniał także o właściwym zachowaniu się w lesie. Dzieci uczestniczące w spotkaniu dowiedziały się, jak respektować przyrodę, aby każdy spacer wśród drzew był jednocześnie bezpieczny i inspirujący.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na zakończenie spotkania, wspólnie z panią leśnik, zawieszono przed biblioteką kolorowe i pełne pysznych przysmaków kule, gotowe do przyjęcia swoich pierzastych gości. – Dziękujemy pani leśnik za inspirujące słowo, wiedzę i za to, że dzieli się z nami miłością do natury! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie działać w służbie dla ptaków i dla piękna naszego otoczenia – podkreśla MiGBP w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx