R e k l a m a

Wrzucił podpalone butelki z łatwopalną zawartością do dwóch lokali. Szuka go policja

R e k l a m a

Ktoś wrzucił podpalone butelki z łatwopalną zawartością (tzw. „koktajle Mołotowa) do dwóch lokali gastronomicznych w Wieruszowie, serwujących kebaby. Choć zdarzenie miało miejsce w maju 2023 roku, do tej pory nie udało się ustalić sprawcy. Poszkodowani wycenili straty na ponad 6500 złotych.

Do zdarzenia doszło w maju 2023 roku około godziny 1:00 w nocy w Wieruszowie. Jak informuje policja, nieznany dotąd sprawca dokonał uszkodzenia m.in. drzwi wejściowych, parapetów oraz zniszczył mienie w dwóch lokalach gastronomicznych poprzez rzucenie podpalonej butelki z zawartością łatwopalnej cieczy. Poszkodowani wycenili straty na ponad 6500 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W toku postępowania ustalono, że sprawca poruszał się samochodem marki Nissan Micra koloru srebrnego z oklejoną szybą w tylnej części w kolorze czerwonym. Sprawcę oraz pojazd, którym się poruszał, zarejestrowały kamery monitoringu – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a. Całodobowy numer telefonu do dyżurnego jednostki: 47 845 62 11. – Osobom kontaktującym się w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość – podkreśla asp. Piotr Siemicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Markoni degustator denaturatu
6 miesięcy temu

W maju?🤣🤣 Mamy grudzien a policja już ustaliła że był Micrą? 🤣🤣🤣 Geniusze

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx