R e k l a m a

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Ukradł w Lututowie produkty na kwotę ponad 1500 złotych

R e k l a m a

Stróże prawa poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów w Lututowie. Przedstawiony na zdjęciu mężczyzna jest podejrzany o kradzież towarów spożywczych i drogeryjnych na łączną kwotę ponad 1500 złotych. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie są proszone o kontakt z policją.

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży sklepowej, do której doszło w lipcu 2023 roku w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych w Lututowie. W toku czynności ustalono, że ze sklepowych półek został skradziony towar spożywczy i drogeryjny na kwotę ponad 1500 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna opuścił linię kas ze skradzionym towarem, a jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, był to mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała. Miał czarne włosy, był ubrany w różową koszulkę polo, niebieskie jeansowe spodnie oraz czarne buty.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanego są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a. Dyżurny jednostki jest dostępny pod całodobowym numerem telefonu 47 845 62 11. Osobom kontaktującym się w tej sprawie policja zapewnia pełną anonimowość.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx