R e k l a m a

Ukradł z samochodu… tablice rejestracyjne. Poszukują go policjanci

R e k l a m a

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych o numerach EWE 92YY. Do ich kradzieży doszło w Wieruszowie. Wizerunek sprawcy oraz pojazdu, którym się poruszał, zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych doszło w listopadzie 2023 roku na jednej z ulic Wieruszowa. Nieznany dotąd sprawca ukradł tablice o wyróżniku EWE 92YY, a następnie zamontował je na innym pojeździe, do którego nie zostały przypisane.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podejrzany o kradzież tablic poruszał się osobowym mercedesem koloru srebrnego. Wizerunek sprawcy oraz pojazdu zarejestrowały kamery monitoringu – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji. Jest to mężczyzna w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała. Był ubrany w ciemną kurtkę i jeansowe spodnie oraz czarne buty. Na głowie miał założony kaptur i czapkę z daszkiem.

– Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanej osoby proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a oraz telefonicznie z dyżurnym jednostki pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 62 11 – apeluje asp. Siemicki. Jak dodaje, osobom kontaktującym się w tej sprawie jest zapewniona całkowita anonimowość.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx