R e k l a m a

Włamanie do mieszkania w Wieluniu. Łupem złodziei padły dwa telewizory

R e k l a m a

Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z mieszkań na terenie Wielunia. Łupem złodziei padły dwa telewizory. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 22 grudnia 2023 roku, wieluńscy policjanci dostali informację, że dzień wcześniej miało miejsce włamanie do jednego z mieszkań na terenie Wielunia. Funkcjonariusze ustalili, że nieznani sprawcy uszkodzili drzwi wejściowe do mieszkania, a następnie skradli z niego dwa wysłużone telewizory o wartości 200 złotych. Jeden ze skradzionych przedmiotów został porzucony nieopodal, przed blokiem mieszkalnym.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Pracujący nad sprawą kryminalni zbierali wszelkie dowody, informacje oraz wnikliwie analizowali monitoringi, aby jak najszybciej ustalić i zatrzymać osoby odpowiedzialne za to przestępstwo. Trop doprowadził ich do dwóch mężczyzn w wieku 37 i 53 lat, zamieszkujących na terenie Wielunia. Jeszcze tego samego dnia obaj zostali zatrzymani – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa odzyskali drugi ze skradzionych telewizorów. Natrafili na niego podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych mężczyzn. Obaj usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx