R e k l a m a

Ukradł pieniądze z samochodu na MOP-ie Chojny. Rozpoznajesz go?

R e k l a m a

Stróże prawa poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy z samochodu, zaparkowanego na MOP-ie Chojny przy trasie S-8. Łączna kwota skradzionej gotówki to 1700 złotych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w październiku 2023 roku na jednym z miejsc obsługi podróżnych w miejscowości Chojny (gmina Lututów). Pod nieobecność poszkodowanej kobiety sprawca dokonał kradzieży pieniędzy z portfela, pozostawionego w torebce w osobowym mercedesie. Łączna kwota skradzionej gotówki to 1700 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Jak informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji, jest to mężczyzna w wieku około 70 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę i jeansowe spodnie.

– Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanej osoby, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a oraz telefonicznie z dyżurnym jednostki pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 62 11. Osobom kontaktującym się w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość – informuje asp. Siemicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx