R e k l a m a

Kolejna tragedia w gminie Wieluń. Znaleziono ciało 39-letniego mężczyzny

R e k l a m a

Ciało 39-letniego mężczyzny znaleziono w pomieszczeniach gospodarczych przy ulicy Częstochowskiej w Wieluniu. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają wieluńscy policjanci.

Okoliczności śmierci 39-latka wyjaśniają stróże prawa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Ciało mężczyzny zostało znalezione w nocy z 9 na 10 stycznia 2024 roku w pomieszczeniach gospodarczych przy ulicy Częstochowskiej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu obecny był zespół karetki pogotowia oraz strażacy, którzy w pomieszczeniach stwierdzili wysokie stężenie tlenku węgla. Na chwilę obecną prowadzone są czynności procesowe, mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

To już kolejna w ostatnim czasie tragedia w gminie Wieluń. Zaledwie kilka dni wcześniej przy ulicy Granicznej w podwieluńskim Gaszynie odkryto zwłoki 31-letniej kobiety. Więcej na ten temat: Zabójstwo pod Wieluniem. Tragiczny finał domowej awantury. 29-latek z zarzutem.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jaa
5 miesięcy temu

Okej, super. Tylko nikt nie mówi że transport pasażerski na tej linii zostanie wznowiony. Robią remont całej linii, budują stacje, bo dostali pieniądze i muszą je wydać. Jak to było napisane w jednym artykule “modernizacja lini 146 zwiększy prawdopodobieństwo wznowienia ruchu pasażerskiego “, więc nie jest to pewne

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx