R e k l a m a

Ukradli z wieluńskiej drogerii produkty za ponad 1100 złotych. To mieszkańcy Wielunia

R e k l a m a

Kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzieże w jednej z wieluńskich drogerii. Łupem złodziei padły perfumy i artykuły kosmetyczne o wartości ponad 1100 złotych. Obaj mężczyźni byli już karani za podobne przestępstwa, dlatego usłyszeli zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

29 grudnia 2023 roku do wieluńskich policjantów wpłynęła informacja o kradzieżach, do których miało dojść dzień wcześniej na terenie jednej z wieluńskich drogerii. Z informacji przekazanych przez pracowników sklepu wynikało, że nieustaleni wówczas sprawcy dwukrotnie pojawili się w drogerii i ukradli perfumy oraz artykuły kosmetyczne. Łączną kwotę strat oszacowano na ponad 1100 złotych. Momenty kradzieży zostały nagrane przez sklepowy monitoring.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Pracujący nad sprawą kryminalni, dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego, po przejrzeniu zapisu z kamer rozpoznali dobrze znanych im dwóch mieszkańców Wielunia. Obaj mężczyźni w wieku 37 i 39 lat zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy 10 stycznia 2024 roku. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Będą odpowiadać w warunkach recydywy, gdyż byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im teraz podwyższony wymiar kary – nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx