R e k l a m a

Pędził 104 km/h w terenie zabudowanym. Dostał wysoki mandat i stracił prawo jazdy

R e k l a m a

Nieodpowiedzialnością i brawurą wykazał się 43-letni kierowca skody octavii, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi. Stracił uprawnienia do kierowania.

Ostatnie dni, ze względu na trudne warunki na drogach, wymagają od kierowców zachowania szczególnej ostrożności i rozsądku. Tymczasem 10 stycznia 2024 roku podczas pomiaru prędkości w miejscowości Radoszewice pajęczańska „drogówka” wyeliminowała z ruchu 43-latka, który w obszarze zabudowanym pędził skodą octavią z prędkością 104 km/h.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Pirat drogowy stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto, zgodnie z taryfikatorem, został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i otrzymał 13 punktów karnych.

– Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowaną do warunków panujących na drodze.  Obecnie warunki na drogach są trudne, jezdnia jest mokra, miejscami śliska, zaśnieżona. Bezwzględnie należy jeździć wolniej i ostrożniej – podkreśla mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx