R e k l a m a

Już wkrótce 32. finał WOŚP w Wieluniu. Aukcje w Internecie już trwają

R e k l a m a

Już 28 stycznia 2024 roku po raz 32. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Atrakcji, a także możliwości pomagania, nie zabraknie też w Wieluniu. Internetowe aukcje na rzecz WOŚP już wystartowały. Można wylicytować m.in. reklamę w portalu INFO Wieluń.

Tym razem Orkiestra będzie zbierać środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Cel 32. finału WOŚP to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. 

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizacją sztabu WOŚP w Wieluniu, podobnie jak w ostatnich latach, zajmie się Wieluński Dom Kultury. Na ulicach miasta i okolic spotkamy w tym roku aż 145 wolontariuszy, których rekrutacja już się zakończyła. Na finałowe koncerty organizatorzy zaproszą, podobnie jak rok temu, do hali Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

Aby zacząć pomagać, nie trzeba czekać do finału akcji. W serwisie Allegro już trwają aukcje wystawione przez wieluński sztab WOŚP. Do wylicytowania jest m.in. voucher na reklamę w portalu INFO Wieluń. Niejeden lokalny przedsiębiorca przekonał się już, że reklama u nas jest skuteczna i dociera do tysięcy mieszkańców regionu. Teraz przygotowaliśmy wyjątkową okazję, by zamawiając kampanię reklamową, wesprzeć szczytny cel w ramach 32. finału WOŚP.

Aukcję vouchera o wartości 250 złotych na reklamę w naszym portalu znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/oferta/voucher-o-wartosci-250-zl-na-reklame-w-portalu-info-wielun-pl-15010237528. Licytacja wystartowała od 50 złotych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx