R e k l a m a

Duży sukces uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu na festiwalu kolęd

R e k l a m a

Sylwia Kałuża z Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu zajęła I miejsce w kategorii solistów w XXI Festiwalu Kolęd w Aleksandrowie Łódzkim. Uczniowie szkoły zajęli też II miejsce w festiwalu w kategorii zespołów.

XXI Festiwal Kolęd w Aleksandrowie Łódzkim zorganizowano 11 stycznia 2024 roku. W wydarzeniu wzięli udział m.in. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Wieluniu, przygotowani przez nauczycielkę Anetę Włodarczyk. Festiwal w Aleksandrowie Łódzkim to przegląd twórczości kolędowej placówek kształcenia specjalnego z terenu województwa łódzkiego, do którego uczestnicy przygotowują się nawet kilka miesięcy. Festiwal objął swym patronatem starosta zgierski, Bogdan Jarota.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

ZSS reprezentowała w kategorii solistów utalentowana uczennica Sylwia Kałuża, która wyśpiewała zasłużone l miejsce. Sylwia posiada w swej kolekcji już kilka ważnych sukcesów zdobytych w tej placówce. Z kolei w kategorii zespoły, reprezentujący wieluńską szkołę uczniowie: Lenka, Sylwia, Agnieszka i Krzyś, zdobyli ll miejsce.

Warto wspomnieć, że ubiegłoroczna XX edycja Festiwalu Kolęd w Aleksandrowie Łódzkim również zakończyła się sukcesem dla podopiecznych Anety Włodarczyk. Zespół wyśpiewał wówczas Nagrodę Specjalną Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego oraz w kategorii solistów – uczennica Agnieszka Środa wywalczyła III miejsce. Zarówno w tym, jak i w ubiegłym roku uczniowie, oprócz dyplomów, przywieźli cenne nagrody rzeczowe.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx