R e k l a m a

Za nami bal karnawałowy w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu

R e k l a m a

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale. Taki właśnie bal zorganizowano również w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły moment, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Wieluniu, kiedy 11 stycznia 2024 r. zorganizowano tam bal karnawałowy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach można było spotkać między innymi wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

– Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności wszyscy mieli możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz do zdjęcia grupowego. Następnie uczestnicy balu przeszli do sali, której wystrój wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy – informuje Danuta Frysiak, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Wieluniu. – Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy panią Annę Nowińską. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, uczestnicy balu z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Jak informują pracownicy przedszkola, podopieczni z wielkim żalem opuszczali salę balową. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. – Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok! – zachęca dyrektor placówki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx