R e k l a m a

I LO w Wieluniu nawiązało współpracę z Uniwersytetem Opolskim. Pierwsze zajęcia już w lutym

R e k l a m a

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu nawiązało współpracę z Uniwersytetem Opolskim. Umowę partnerską podpisali dyrektor I LO Zbigniew Wiśniewski oraz dziekan Wydziału Chemii UO dr hab. Dawid Siodłak.

Współpracę pomiędzy placówkami zainaugurowano oficjalnie w auli wieluńskiego I LO 15 stycznia 2024 r. Na tę okoliczność do szkoły przybyli przedstawiciele Uniwersytetu Opolskiego, dr hab. Dawid Siodłak oraz dr hab. Wioletta Ochędzan-Siodłak. Dziekan Wydziału Chemii UO uświetnił spotkanie krótkim wykładem na temat oferty edukacyjnej Uniwersytetu Opolskiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wierzymy, że wspólna praca i wymiana doświadczeń przyczyni się do kreowania nowych możliwości dla uczniów naszej szkoły, wpłynie na pogłębianie ich wiedzy i zainteresowań. Dzięki niej zyskamy możliwość uczestniczenia w specjalistycznych warsztatach, szkoleniach i laboratoriach nie tylko z zakresu chemii, zdobywając praktycznie umiejętności i doświadczenia – informuje I LO w Wieluniu.

Warto wspomnieć, że to już kolejna umowa partnerska podpisana przez dyrektora Zbigniewa Wiśniewskiego z przedstawicielami uczelni wyższej. Pierwsze zajęcia we współpracy z Uniwersytetem Opolskim zaplanowano na luty 2024 r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx