R e k l a m a

Kradł drogi alkohol z wieluńskiego sklepu. Zatrzymali go na gorącym uczynku

R e k l a m a

Mundurowi zatrzymali 53-latka, który w krótkich odstępach czasu kradł alkohol z jednego z wieluńskich dyskontów. Złodziej wpadł w ręce stróżów prawa na gorącym uczynku, gdy po raz kolejny ukradł ze sklepu markowy alkohol. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 19 stycznia 2024 roku, dzielnicowi udali się do jednego z wieluńskich dyskontów w związku ze zgłoszeniem kradzieży, które miały miejsce w ostatnich dniach. W rozmowie z pracownikami sklepu ustalili, że monitoring zarejestrował trzy sytuacje, kiedy ten sam mężczyzna przychodzi do sklepu i kradnie markowy alkohol. Z zapisu kamer wynikało, że nieznany wówczas sprawca za każdym razem działał podobnie – zabierał z półki alkohol, chował do plecaka i bez zapłaty opuszczał sklep.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mundurowi, przeglądając z pracownikami sklepu monitoring, zauważyli, że mężczyzna z nagrań znów pojawił się w dyskoncie. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, wziął z półki cztery butelki z alkoholem, ukrył je w plecaku i wyszedł ze sklepu, omijając kasy. Dzięki spostrzegawczości i szybkim działaniom dzielnicowych złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Ustalono, że mężczyzna w ciągu ostatnich kilku dni dokonał kradzieży drogiego alkoholu na łączną kwotę ponad 1300 złotych. Usłyszał już zarzut kradzieży dokonanej czynem ciągłym. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx