R e k l a m a

Ukradli słodycze ze sklepu w Rudnikach. Jak się okazało, mieli więcej na sumieniu

R e k l a m a

35- i 37-latek ukradli w jednym ze sklepów spożywczych w Rudnikach słodycze warte ponad 700 złotych. Niecałe pół godziny później dwaj mieszkańcy województwa łódzkiego byli już w rękach stróżów prawa. Podczas kontroli bagażnika okazało się, że tego dnia mężczyźni mieli na sumieniu znacznie więcej takich czynów. Mundurowi zabezpieczyli słodycze, kosmetyki i artykuły chemiczne o łącznej wartości ponad 2,5 tys. złotych.

W czwartek, 25 stycznia 2024 roku, policjanci z Praszki zostali powiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów w Rudnikach. Sprawcy mieli odjechać z miejsca niebieska mazdą. Do działania natychmiast przystąpili praszkowscy policjanci, którzy na trasie pomiędzy Praszką a Strojcem napotkali opisywany samochód i zatrzymali do kontroli.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Samochodem podróżowali 35- i 37-latek z województwa łódzkiego. Podczas sprawdzenia bagażnika funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość artykułów chemicznych, kosmetyków i słodyczy. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu – informuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Śledczy prowadzący tę sprawę ustalili, że obaj mężczyźni byli już wcześniej karani za przestępstwa przeciwko mieniu. W dniu zatrzymania, do południa, „odwiedzili” siedem sklepów na terenie województwa łódzkiego i opolskiego, gdzie ich łupem padły słodycze, artykuły chemiczne i kosmetyki. Łączna wartość odzyskanych przez policjantów przedmiotów to ponad 2 500 złotych.

– Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona o połowę – informuje asp. sztab. Stanisław Filak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mario
5 miesięcy temu

Mistrzowie a policja🤣🤣🤣brawo dzielni stróże prawa premie se przyznają za złapanie bardzo groźnych bandytów od czekolady

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx