R e k l a m a

Pobicie przy ul. Sieradzkiej w Wieluniu. Ofiara zaatakowana przez trzech mężczyzn

R e k l a m a

Trzech mężczyzn pobiło 42-latka w jednym z lokali przy ul. Sieradzkiej w Wieluniu. Napastnicy żądali zwrotu długu, który 42-latek zaciągnął u jednego z nich.

Informacja o pobiciu, do którego miało dojść w jednym z lokali przy ulicy Sieradzkiej w Wieluniu, wpłynęła do mundurowych 29 stycznia 2024 roku około godziny 20:50. Skierowani na miejsce stróże prawa na podstawie relacji zgłaszającego ustalili, że tego dnia został zaatakowany przez trzech mężczyzn. Zażądali od niego zwrotu długu, który 42-latek zaciągnął u jednego z nich.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Rozpoczęło się od sprzeczki co do kwoty udzielonej pożyczki, a następnie podczas szarpaniny 42-latek został uderzony w twarz. Pokrzywdzony wydał im pieniądze, które miał przy sobie, w kwocie 900 złotych – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, na szczęście w wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał tylko lekkich obrażeń ciała. Obawiając się napastników, o całym zdarzeniu poinformował wieluńskich mundurowych.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze bardzo szybko dotarli do jednego ze sprawców. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany, był to 30-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Stróże prawa ustalili też personalia pozostałych dwóch mężczyzn w wieku 36 i 38 lat. Obaj zostali zatrzymani następnego dnia.

– Cała trójka usłyszała już zarzuty pobicia i wymuszenia zwrotu wierzytelności. Dodatkowo 38-latek odpowie również za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Za popełnione przestępstwa grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx