R e k l a m a

Za nami ciekawe spotkania w filiach bibliotecznych w Dąbrowie i Masłowicach

R e k l a m a

W poniedziałek, 5 lutego 2024 roku, w filiach bibliotecznych w Dąbrowie i Masłowicach zorganizowano ciekawe spotkania dla dzieci.

W Dąbrowie młodzi czytelnicy wysłuchali jednej z baśni braci Grimm „Stańcowane pantofelki”, a następnie w związku ze zbliżającym się końcem karnawału wykonali kolorowe maski. Dzieci chętnie rozmawiały o tym, czym jest karnawał i jak można wesoło się bawić, tańcząc i śpiewając. Wykonanie pięknie ozdobionych masek dla wielu uczestników stało się inspiracją do zorganizowania dla swoich domowników bądź przyjaciół ostatkowego balu karnawałowego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z kolei w filii w Masłowicach odbyło się fantastyczne feryjne spotkanie. Uczestnicy mieli okazję przeżyć wiele wspaniałych chwil z książkami, zabawą i humorem. Gry planszowe, takie jak chińczyk, 5 sekund, memory oraz kalambury słowne zapewniły mnóstwo śmiechu i emocji. Wszyscy wzięli też udział w pasjonującym literackim quizie o baśniach polskich, a dzieci imponowały swoją znajomością lektur szkolnych.

O atrakcjach przygotowanych na zimowe ferie przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu przeczytacie więcej tutaj (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx