R e k l a m a

Kalendarzyk rodzinny na 2024 rok od NFZ. Z nim nie zapomnisz o profilaktyce

R e k l a m a

Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował kieszonkowy kalendarzyk na rok 2024. Broszurkę można otrzymać w salach obsługi łódzkiego NFZ w Łodzi, Sieradzu, Skierniewicach i Piotrkowie Trybunalskim.

Kalendarzyk rodzinny 2024 łódzkiego NFZ zawiera sporo cennych informacji, które mogą się przydać każdemu mieszkańcowi naszego regionu. Przede wszystkim ma zachęcać i przypominać codziennie o profilaktyce – dostępnej bez kolejki, bez skierowania i bezpłatnie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Znajdziemy w nim informacje o wszystkich programach profilaktycznych NFZ, listę badań, na które może skierować nas lekarz POZ także w ramach budżetu powierzonego (są to m.in. testy alergologiczne), instruktaż samobadania piersi oraz numery ważnych telefonów w NFZ. Są tu także rady, jak i gdzie uzyskać pomoc w kryzysie psychicznym – wylicza Anna Leder z łódzkiego oddziału NFZ.

Osoby, którym trudno jest odnaleźć się w systemie ochrony zdrowia, znajdą w kalendarzyku czytelny schemat systemu opieki zdrowotnej oraz przypomnienie, kto z leczenia korzysta poza kolejnością. Jest oczywiście kalendarium na rok 2024 z zaznaczonymi świętami i miejsce na zapisanie noworocznych postanowień – mamy nadzieję, że będą związane ze zdrowiem i aktywnością fizyczną.

– Mamy nadzieję, że wizyty u lekarza i ważne badania zostaną zapisane w naszym kalendarzyku i że pacjenci będą o nich pamiętali – podkreśla Anna Leder.

Kalendarzyk jest wydawany przez ŁOW NFZ każdego roku od ponad dekady. Ma licznych fanów, którzy nieraz pytają o niego już w grudniu. Kalendarzyk jest bezpłatny, można go otrzymać w siedzibie NFZ przy ul. Targowej 35 w Łodzi oraz w delegaturach NFZ w Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim i Skierniewicach.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx