R e k l a m a

Wieluń: Pożegnali dwóch policjantów, którzy przeszli na emeryturę

R e k l a m a

Dwóch zasłużonych policjantów Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu przeszło na emeryturę. Ich uroczyste pożegnanie zorganizowano w auli wieluńskiej komendy.

23 lutego 2024 roku w siedzibie wieluńskiej jednostki policji pożegnano odchodzących na emeryturę aspiranta sztabowego Tomasza Koperę i aspiranta sztabowego Michała Zawadzkiego. Komendant powiatowy podinsp. Grzegorz Kurek złożył odchodzącym na emeryturę funkcjonariuszom słowa podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm podczas długoletniej służby, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach. Do podziękowań przyłączyli się również policjanci oraz pracownicy policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Aspirant sztabowy Tomasz Kopera jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Do służby w policji został przyjęty 20 maja 1998 roku. Od początku swojej przygody z niebieskim mundurem był związany z wieluńską komendą, w której przepracował ponad 25 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w Wydziale Prewencji w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, później w 2003 roku pełnił służbę w Komisariacie Policji w Osjakowie, a następnie na Posterunku Policji w Pątnowie z siedzibą w Dzietrznikach w służbie kryminalnej. W 2011 roku wrócił do Wydziału Prewencji wieluńskiej jednostki, gdzie pracował w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, następnie w Zespole ds. Organizacji Służby i Zarządzania Kryzysowego. Od 2017 roku pełnił funkcję zastępcy dyżurnego.

Aspirant sztabowy Michał Zawadzki do służby w został przyjęty 20 maja 2000 roku. Od samego początku był związany z wieluńską jednostką, gdzie przepracował ponad 23 lata. Przez całą swoją drogę zawodową zdobywał policyjne doświadczenie, pracując w Wydziale Prewencji w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, w latach 2009 – 2017 był przewodnikiem psa służbowego. Dalej swoje umiejętności doskonalił w Wydziale Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx