R e k l a m a

Wieluń: Śpiący mężczyzna okradziony w pokoju hotelowym. Sprawca już w rękach policji

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni ustalili i zatrzymali 24-latka, który w jednym z wieluńskich hoteli okradł śpiącego mężczyznę. Młody człowiek usłyszał już zarzut kradzieży, za który będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Kryminalni uzyskali informacje, że w ubiegłym tygodniu w jednym z wieluńskich hoteli doszło do kradzieży. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze dotarli do 41-latka, któremu skradziono pieniądze i ustalili przebieg zdarzenia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Z jego relacji wynikało, że w nocy z 21 na 22 lutego br. w jednym z pokoi hotelowych uczestniczył w spotkaniu towarzyskim. Mężczyzna nie znał wszystkich uczestników imprezy. Po pewnym czasie 41-latek poszedł do swojego pokoju i położył się spać, nie zamykając drzwi na klucz. Jak się później okazało, mężczyźnie podczas snu z portfela skradziono pieniądze w kwocie 1800 złotych – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.

Kryminalni zaczęli zbierać informacje w tej sprawie i szybko wytypowali, że związek z tym przestępstwem może mieć dobrze im znany 24-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. 27 lutego 2024 roku młody człowiek został zatrzymany.

– Usłyszał już zarzut kradzieży w warunkach recydywy, w związku z czym grozi mu podwyższony wymiar kary. Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx