R e k l a m a

Duża awaria Facebooka. Problem dotyczył też Instagrama oraz Messengera

R e k l a m a

Tysiące użytkowników Facebooka zostało nagle wylogowanych z serwisu we wtorek, 5 marca 2024 roku, około godziny 16:20. To „tylko” awaria.

Jeśli również zostaliście wylogowani i nie mogliście ponownie się zalogować – uspokajamy. Nie musicie zmieniać hasła, nikt nie włamał wam się na konto. Facebook po prostu „padł”. Na globalnych forach dyskusyjnych doniesienia o awarii Facebooka spływały od użytkowników z całego świata.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Użytkownicy skarżyli się, że podczas próby zalogowania do Facebooka otrzymywali komunikat o tym, że „sesja wygasła” albo, co gorsza, że podane hasło jest niepoprawne. Choć największe kłopoty występowały na samym Facebooku (zarówno w wersjach na komputery, jak i smartfony), to problem dotyczył również Messengera i Instagrama.

Mamy też dobre wiadomości. Około godziny 17:30 zaczęły spływać od użytkowników pierwsze doniesienia o tym, że znów mogą korzystać z funkcjonalności portali i aplikacji od Meta Inc. Chwila przerwy w dostępie do mediów społecznościowych mogła być dla nas ciekawą odpowiedzią na pytanie, czy i jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Facebooka, Instagrama i Messengera.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx