R e k l a m a

Niebezpiecznie w wieluńskim parku? Trzech mężczyzn zaczepiło grupkę młodych ludzi

R e k l a m a

Dostaliśmy od jednej z Czytelniczek informację o niebezpiecznym zdarzeniu, do którego miało dojść w parku im. Żwirki i Wigury w Wieluniu. Trzech mężczyzn obcej narodowości miało zaczepić grupę młodych ludzi, przechodzących przez park.

– Apeluję o zachowanie ostrożności w Wieluniu w parkach i wszelkich miejscach, gdzie nie czujemy się do końca bezpiecznie po zmroku – zaczyna swoją wiadomość nasza Czytelniczka. I dodaje, że w niedzielę, 3 marca br., ją i jej bliskich spotkała bardzo niebezpieczna sytuacja.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W parku przy Wieluńskim Domu Kultury napadło nas troje ludzi obcej narodowości, którzy zaszkodzili koledze, uderzając go w brzuch i w twarz. Reakcja krzykiem na szczęście odniosła skutek, uciekli w kierunku rynku i ulicy Kaliskiej. My też mogliśmy uciec i schować się w bezpiecznym miejscu – opisuje nasza Czytelniczka. Dodaje, że agresorzy mieli około 160 cm wzrostu, byli osobami ciemnoskórymi, mieli założone kaptury. Czytelniczce oraz jej znajomym po tym zdarzeniu mieli pomóc pracownicy jednego z pobliskich lokali gastronomicznych. Sprawa została również zgłoszona wieluńskim policjantom.

– 3 marca br. wieluńscy mundurowi interweniowali w parku na terenie miasta – potwierdza w rozmowie z nami asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. – Na miejscu policjanci ustalili, że młodzi ludzie przechodząc przez park zostali zaczepieni przez trzech mężczyzn obcej narodowości. Doszło między nimi do utarczki słownej, a następnie jeden z nich uderzył zgłaszającego. W wyniku tego zdarzenia nie doznał on obrażeń ciała.

– Policjanci sprawdzili park miejski oraz teren przyległy, nie napotkali opisanych osób. Zgłaszającego poinformowano o prawnych krokach, jakie może podjąć w związku tym zdarzeniem. Do chwili obecnej nie złożył zawiadomienia w tej sprawie – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wln
4 miesięcy temu

Tak się kończy sprzedawanie wiz na wjazd do Polski na bazarach i targowiskach w Afryce i Azji. Latarnie w parku wyłączone, kamer brak i się bydło czuje bezkarnie. Straż miejska w linii prostej 100 m, więc po co utrzymywać taki twór z naszych podatków?

Henryk Markoni
4 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wln

Ekhem, “Znamy oficjalne wyniki wyborów do Sejmu w powiecie wieluńskim. Wygrał PiS z ponad 55-procentowym poparciem.” (to z 2019).

100
4 miesięcy temu

W poszukiwaniu żywego towaru ładunek kierunek siedlce.i escorcie z wln

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx