R e k l a m a
R e k l a m a

Dni Wielunia 2024 na miejskim targowisku. Wystąpią m.in. Kult i Lanberry

R e k l a m a

Dni Wielunia wracają z dużą pompą po kilku latach przerwy. Imprezę zaplanowano na wieluńskim miejskim targowisku, a jedną z gwiazd będzie zespół Kult.

Na organizowanych z dużym rozmachem Dniach Wielunia po raz ostatni bawiliśmy się w 2019 roku. Później przez pewien czas impreza nie mogła dojść do skutku z powodu pandemii. Po zakończeniu covidowych restrykcji zdecydowano o zmniejszeniu skali wydarzenia, które organizowano odtąd pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. W 2024 roku Dni Wielunia mają powrócić z dużą pompą i w nowej lokalizacji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak poinformowała dyrektor WDK Elżbieta Kalińska w rozmowie z Radiem Ziemi Wieluńskiej, tegoroczne Dni Wielunia zaplanowano w dniach 29 i 30 czerwca na targowisku miejskim. Gwiazdą pierwszego dnia będzie m.in. Lanberry, a drugiego dnia na scenie zaprezentują się Michał Szczygieł oraz Kult. Nie zabraknie też koncertów lokalnych zespołów, a także atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, znana jest przede wszystkim z hitów „Dzięki, że jesteś”, „Gotowi na wszystko” oraz „Ostatni most”. Z kolei Michał Szczygieł, finalista programu „The Voice of Poland”, jest znany m.in. z utworów „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”.

Dokładny program imprezy sprawdzicie tutaj: Dni Wielunia 2024. Sprawdź pełny program imprezy 29-30 czerwca 2024 r.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx