R e k l a m a

Martyna Walczak, znana m.in. z TVN, spotkała się z uczniami ZS nr 3 w Wieluniu

R e k l a m a

Martyna Walczak, absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim i ekspertka ślubna w ogólnopolskich mediach, spotkała się z uczniami Zespołu Szkól nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu. Tematem warsztatów była przedsiębiorczość.

Na zaproszenie Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Wieluniu w dniach 12 i 14 marca 2024 r. uczniowie klas trzecich z Zespołu Szkól nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu mieli ogromną przyjemność spotkać się z Martyną Walczak. To absolwentka prawa Uniwersytetu Wrocławskiego i ekspertka ślubna w programie „Dzień dobry TVN” oraz w gazetach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Od kilku lat Martyna Walczak z sukcesem prowadzi swoją działalność eventową „Lipowy Dwór”. To dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu uratowano od zniszczenia jeden z najcenniejszych zabytków powiatu wieluńskiego, dworek w Kraszkowicach, który zaadaptowała na potrzeby prowadzonej działalności.

Tematem warsztatów była przedsiębiorczość. Pani Martyna opowiadała o początkach własnej firmy oraz o tym, jak założyć własną działalność, co jest ważne na początku drogi oraz jakie młodzież ma możliwości. Omawiała aspekty dotacji na start, sporządzania umów, różnic pomiędzy zadatkiem a zaliczką, aspekty reklamy. Rozmawiała z młodzieżą o stażu i praktykach oraz o możliwościach, jakie one dają. Mówiła o tym, aby nie myśleć szablonowo i wychodzić poza strefę standardowych rozwiązań, idąc w stronę rozwoju.

Wieluńscy uczniowie byli zafascynowani spotkaniem oraz osobą prelegentki i jej serdecznym podejściem do potrzeb drugiego człowieka. Z spotkania wynieśli ogromną dawkę wiedzy, która ma ich zainspirować do podążania własną ścieżką rozwoju zawodowego. Martyna Walczak zachęciła uczniów do aktywnej postawy na rynku pracy w celu osiągnięcia sukcesu zawodowego. Celem spotkania było przygotowanie uczniów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia do wejścia na rynek pracy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx