R e k l a m a

Wieluń: 19-latek uszkodził zaparkowane samochody. Zarysował lakier i przebił opony

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali 19-latka, podejrzanego o uszkodzenie dwóch samochodów zaparkowanych na jednym z wieluńskich osiedli. Młodemu mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

13 marca 2024 roku do wieluńskiej komendy policji zgłosił się właściciel pojazdu zaparkowanego na jednym z osiedlowych parkingów w Wieluniu. Poinformował mundurowych, że w nocy ktoś uszkodził jego samochód, zarysowując powłoki lakiernicze. Wkrótce potem do stróżów prawa zgłosiła się kolejna osoba, której pojazd został uszkodzony tej samej nocy. Jak poinformowała pokrzywdzona, w jej samochodzie zostały przebite dwie opony, zarysowana powłoka lakiernicza oraz uszkodzona szyba czołowa. Łączną wartość strat pokrzywdzeni oszacowali na 8000 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Dzięki działaniom operacyjnym wieluńskich kryminalnych już następnego dnia został zatrzymany sprawca tych uszkodzeń. Okazał się nim być 19-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, u którego w toku przeszukania ujawniono nóż, którym dokonał uszkodzeń. W związku z tym, że był pod działaniem alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie – informuje asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji.

Po wytrzeźwieniu przedstawiono 19-latkowi dwa zarzuty umyślnego uszkodzenia pojazdów. Mężczyzna przyznał się do popełnionych zarzutów. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx