R e k l a m a

W Wieluniu znów królował taniec. Za nami Wieluński Dance 2024 [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Około 800 tancerzy z całej Polski prezentowało swoje umiejętności podczas kolejnej edycji imprezy Wieluński Dance, która tradycyjnie została zorganizowana w hali WOSiR przy ul. Częstochowskiej w Wieluniu.

Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego Wieluński Dance wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z największych imprez tanecznych w województwie łódzkim. Wśród uczestników XVII edycji nie zabrakło zespołów z Wielunia – wystąpili m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu, a także zespoły taneczne Lejdis, Carpe Diem, Power Team oraz Black and White. Łącznie wieluńska „reprezentacja” liczyła około 100 tancerzy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Hala WOSiR już po raz siedemnasty gości uczestników Wieluńskiego Dance’u. Bardzo się cieszę, że ta inicjatywa nabrała takiego rozmiaru, rozmiaru bardzo szerokiego. Miarą każdej inicjatywy, która jest podejmowana, jest czas. W tym wypadku ten czas, czyli te siedemnaście lat, potwierdziło, że decyzja, którą podjęli wcześniej włodarze naszego miasta okazała się bardzo potrzebna, właściwa, i z tego się bardzo cieszę – mówił podczas oficjalnego otwarcia imprezy burmistrz Wielunia Paweł Okrasa.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx