R e k l a m a

Wieluń: Nowe miasteczko ruchu drogowego już otwarte. Kosztowało 390 tys. zł [FILMY]

R e k l a m a

Za nami uroczyste otwarcie nowego miasteczka ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu. Młodzież będzie zdobywać tutaj wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach.

Budowa nowego miasteczka ruchu drogowego kosztowała 390 tys. złotych. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Podniesienie jakości bezpieczeństwa na drogach w gminie Wieluń” i jest sfinansowana w 85 proc. ze środków unijnych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wierzymy mocno, że to miasteczko przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa na drogach w Wieluniu. Nasi uczniowie, jak również wszyscy uczniowie szkół i przedszkoli gminy Wieluń, będą mogli realizować treści związane z bezpieczeństwem, uczyć się znaków drogowych, a następnie przystępować do egzaminu na kartę rowerową – mówiła Małgorzata Żuchowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

Uroczystość otwarcia miasteczka uświetnili uczniowie szkoły, którzy przygotowali z tej okazji krótkie przedstawienie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Podczas wydarzenia wręczono też nagrody autorom najlepszych prac plastycznych dotyczących tej tematyki. Całość dopełnił profesjonalny pokaz umiejętności rowerowych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx