R e k l a m a

Dzień Przedsiębiorczości w wieluńskiej miejskiej bibliotece. Uczennice zapoznały się z książnicą

R e k l a m a

W ramach Dnia Przedsiębiorczości Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu gościła dwie uczennice z II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu oraz cztery uczennice z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Spotkanie miało na celu poznanie zasad funkcjonowania biblioteki.

Uczestniczki zwiedziły: dział administracji, wystawę w holu górnym, wypożyczalnię dla dorosłych oraz magazyny dolne i górne. W dziale opracowania i gromadzenia zbiorów uczennice zostały zapoznane z systemem bibliotecznym ALMA, rekordami zasobów i egzemplarza, a także zasadami aktualizowania księgozbioru. Atrakcję stanowiły „Strefa Poezji”, bookcrossing i bibliocykle.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W wypożyczalni dla dzieci i młodzieży odbyła się dyskusja na temat literatury dziecięcej i sposobu przekazywania wartości wychowawczych najmłodszym. Na zakończenie uczestniczki zaangażowały się w spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy MiGBP w Wieluniu. Duże wrażenie wywarła na nich ogromna przestrzeń instytucji, wielkość księgozbioru oraz innowacyjność zawodu. Zwieńczeniem spotkania było sporządzenie i zredagowanie notatki z wydarzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kat
26 dni temu

Jestem bardzo zadowolony z usług Capitalko. Dzięki ich elastycznym warunkom kredytowym mogłem szybko i łatwo pozyskać środki na realizację moich celów biznesowych. Serdecznie polecam każdemu przedsiębiorcy!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx