R e k l a m a

W Pajęcznie w biały dzień obrabowali trzy domy. Policja szuka sprawców. Bądźcie czujni!

R e k l a m a

Wczoraj w Pajęcznie doszło do trzech włamań do domów mieszkalnych. Policja apeluje do mieszkańców o szczególną ostrożność, czujność oraz pomoc w ustaleniu sprawców przestępstw.

W środę, 27 marca 2024 roku, na terenie Pajęczna doszło do trzech włamań do domów jednorodzinnych. Włamywacze obrabowali posesje położone w niewielkiej odległości od siebie. Do włamań doszło w biały dzień. Jak informuje policja, sprawcy wykorzystali nieobecność domowników i dostali się do mieszkań poprzez wyważenie okien. Włamywacze splądrowali pomieszczenia, w jednym z nich łupem padły pieniądze oraz biżuteria.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia sprawców tych przestępstw. Prosimy o pomoc w ich ustaleniu. Jeżeli macie Państwo jakąkolwiek wiedzę na ten temat prosimy o kontakt z policją. Każda informacja może okazać się pomocna w ustaleniu sprawców – apeluje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Mundurowi proszą, aby zawracać uwagę na obce osoby, których zachowanie mogłoby wzbudzać niepokój. W takim przypadku najlepiej zgłosić taką informację do dyżurnego lokalnej komendy policji lub na numer alarmowy 112. – Policjanci sprawdzą każdy sygnał – zapewnia mł. asp. Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx