R e k l a m a

Wojska Obrony Terytorialnej poszukują kandydatów do Orkiestry Reprezentacyjnej

R e k l a m a

Wojska Obrony Terytorialnej poszukują utalentowanych instrumentalistów do pracy i służby w Orkiestrze Reprezentacyjnej WOT.

Wojskowi zapraszają absolwentów szkół muzycznych oraz wszystkich uzdolnionych muzycznie mieszkańców województwa łódzkiego. – Jeżeli myślisz poważnie o związaniu się z mundurem żołnierza Wojska Polskiego, chcesz służyć Ojczyźnie i jednocześnie wykorzystać swoje umiejętności i pasje, podejmij wyzwanie i dołącz do nas – zachęca Joanna Pilas z 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Obrony Terytorialnej wchodzi w skład Ośrodka Reprezentacyjnego Wojsk Obrony Terytorialnej w Radomiu. Główną misją ośrodka jest szkolenie muzyczne, szkolenie z regulaminów i musztry, ceremoniału wojskowego, szkolenie ogólnowojskowe.

– Nasi żołnierze uczestniczą w licznych uroczystościach lokalnych, państwowych i wojskowych. Pomimo krótkiego okresu funkcjonowania jesteśmy znani szerokiej publiczności w całej Polsce. Wszelkie informacje o rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 792 390 732 – dodaje Joanna Pilas.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,663fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx