R e k l a m a

W Pątnowie kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Prawdopodobnie zasnął

R e k l a m a

Kierowca skody fabii zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 43 w Pątnowie.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. na DK 43 w miejscowości Pątnów. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń mundurowych, 57-latek kierujący skodą fabią zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Obecnie wyjaśniane są szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa przypominają, że zmęczony kierowca prowadzi pojazd podobnie do kierowcy będącego pod wpływem alkoholu czy narkotyków. – Jeśli prowadząc pojazd czujemy, że zaczynamy mieć trudności z koncentracją i skupieniem uwagi, często ziewamy i przecieramy oczy, należy zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu i odpocząć. Zlekceważenie tych objawów może mieć czasem nieodwracalne skutki – przestrzega Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx