R e k l a m a

Mundurowi z wizytą w wieluńskim żłobku. Opowiedzieli najmłodszym o bezpieczeństwie

R e k l a m a

Mundurowi z wieluńskiej komendy odwiedzili dzieci uczęszczające do wieluńskiego żłobka. Celem wizyty było przybliżenie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.

We wtorek, 16 kwietnia 2024 roku, policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną w wieluńskiej komendzie gościli w Miejskim Żłobku w Wieluniu. Podczas spotkania stróże prawa opowiedzieli o swojej pracy, wyjaśnili też znaczenie i potrzebę wykonywania zawodu policjanta. Zaprezentowali również elementy umundurowania policyjnego oraz akcesoria wykorzystywane w codziennej służbie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas spotkania mali słuchacze dowiedzieli się również, jakie zagrożenia mogą ich spotkać podczas zabaw w domu i na podwórku, czego unikać. Maluchy miały również okazję poznać zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, między innymi jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz dlaczego pieszy po zmroku powinien używać elementów odblaskowych. Wyjaśniono również jak należy zachowywać się w przypadku kontaktów z osobami obcymi – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Dzieci wysłuchały policyjnych rad, a następnie zadawały wiele interesujących pytań.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx