R e k l a m a

„Czerwone maki”, „Urojenie” i nie tylko. Sprawdzamy repertuar kina w Wieluniu

R e k l a m a

„Czerwone maki”, „Back to Black. Historia Amy Winehouse” oraz „Urojenie” to hity wieluńskiego kina Syrena w Wieluniu na tydzień od 19 do 25 kwietnia 2024. Co jeszcze znalazło się w repertuarze? Sprawdźcie razem z nami.

Naszą podróż po repertuarze zaczynamy od filmów, które będą wyświetlane w dużej sali. Są to m.in.: „Wyfrunięci” (animacja/komedia/przygodowy), „Kung Fu Panda 4” (animacja/komedia/przygodowy), „Czerwone maki” (dramat/wojenny), „Back to Black. Historia Amy Winehouse” (biograficzny/dramat), „Urojenie” (horror) oraz „Kobieta z…” (dramat). W piątek, 19 kwietnia, w głównej sali nie będzie seansów, za to zaplanowano wówczas koncert tenorów Tre Voci.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Filmy „Czerwone maki”, „Back to Black. Historia Amy Winehouse”, „Urojenie” oraz „Kobieta z…” będzie można równie dobrze obejrzeć w domowej atmosferze w sali kameralnej. Oprócz nich będą tam wyświetlane obrazy „Powołany 2” (dokument fabularyzowany), „Moja gwiazdka” (familijny), „Anselm” (biograficzny/dokumentalny) – w wersji 3D oraz „Samsara” (dramat).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx