R e k l a m a

Z okazji Dnia Ziemi zorganizowali happening na wieluńskich plantach

R e k l a m a

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu zorganizowało na wieluńskich plantach happening z okazji Dnia Ziemi. Do udziału w tej zielonej inicjatywie włączyły się też inne instytucje.

– Dziękujemy wszystkim, którzy nas dziś odwiedzili, ale szczególnie dziękujemy przedszkolakom z Publicznego Przedszkola nr 1 w Wieluniu, którzy zawładnęli naszymi stoiskami. Dziękujemy za uśmiech, pytania i wasze ogromne zaangażowanie i troskę o Ziemię. Opiekunom dziękujemy za czujność i zaangażowanie – napisali organizatorzy wydarzenia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przy wsparciu Oponeo.pl Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu zaprosiło chętnych do udziału w akcji sprzątania publicznych terenów zielonych, organizowanej w ramach kampanii proekologicznej Kręci Nas Recykling. – Warto segregować odpady, nie tylko w Dniu Ziemi – podkreślają organizatorzy.

Do akcji zorganizowanej na plantach miejskich im. Jana Pawła II w Wieluniu przyłączyły się Nadleśnictwo Wieluń, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx