R e k l a m a

25-latek ukradł ładowarkę wartą blisko 200 tys. złotych w gminie Byczyna

R e k l a m a

Zgłoszenie świadka oraz szybka reakcja policjantów z Kluczborka, Wołczyna i Byczyny zaowocowały odzyskaniem i zabezpieczeniem wartej blisko 200 tys. złotych ładowarki teleskopowej, a także zatrzymaniem podejrzanego o kradzież tego sprzętu mężczyzny. 25-latek został zatrzymany chwilę po zdarzeniu.

Do kradzieży ładowarki teleskopowej doszło w minionymi tygodniu w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Byczyna. O kradzieży sprzętu policję poinformował świadek. Z jego relacji wynikało, że młody mężczyzna najprawdopodobniej dostał się na teren gospodarstwa, a następnie uruchomił ładowacz, którym wyjechał z terenu gospodarstwa i oddalił się w nieznanym zgłaszającemu kierunku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po zgłoszeniu policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań skradzionego sprzętu. W poszukiwania zaangażowani byli funkcjonariusze z komendy w Kluczborku oraz posterunków policji w Byczynie i Wołczynie. Zebrane na miejscu zdarzenia informacje pozwoliły już w niespełna dwie godziny zatrzymać 25-letniego mężczyznę, który skradzioną wcześniej ładowarką przejechał około 20 kilometrów – informuje asp. sztab. Dawid Gierczyk z kluczborskiej policji.

Warta blisko 200 tys. złotych ładowarka teleskopowa po wykonanych czynnościach służbowych została zwrócona właścicielowi, a 25-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Byczyna, trafił do policyjnego aresztu. Podczas wstępnego przesłuchania mężczyzna przyznał się do kradzieży, za co grozić mu może do 5  lat więzienia. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx